Keramický talíř - 3 krajky

Kód: 1059
Tip
Značka: val
1 053 Kč
Skladem

Větší pavučinkový talíř, který se nemůže dočkat, až mu pořádně naložíte. Je malovaný slováckou modrou růží a zdobený třemi krajkami. Můžete jej použít pro servírování nebo jen jako dekoraci do vitríny, police či příborníku

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Větší pavučinkový talíř, který se nemůže dočkat, až mu pořádně naložíte. Je malovaný slováckou modrou růží a zdobený třemi krajkami. Můžete jej použít pro servírování nebo jen jako dekoraci do vitríny, police či příborníku. Hezky vynikne i na bílé zdi, je neobyčejný a vytvoří vám doma příjemnou domácí atmosféru slovácké chalupy.

Poctivým řemeslným výrobkem nejvyšší kvality a překrásným zpracováním potěšíte zejména tam, kde se budete chtít opravdu blýsknout. Nejvíce osloví milovníky tradic. Na přání lze také talíř opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 24 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 23.8.2021
Výrobek je velmi kvalitně provedený. Byl dobře zabezpečen při dopravě proti rozbití.