Dvě srdce

Kód: 780
727 Kč
Skladem

Keramická srdce s typickými motivy červené a modré růže. Sada dvou keramických srdcí, která k sobě patří. Obě jsou zdobena typickým motivem růže, jedno růží modrou a druhé růží červenou. Skvěle se doplňují a jistě překvapí jako svatební dar.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada dvou keramických srdcí, která k sobě patří. Obě jsou zdobena typickým motivem růže, jedno růží modrou a druhé růží červenou. Skvěle se doplňují a jistě překvapí jako svatební dar. Připevnit se mohou buď na hřebíčkem nebo přivázat na stuhu či kousek přírodního provázku a zavěsit do prostoru či na zeď. Krásně vyniknou i v jednobarevném příborníku.

Originální dárek pro ni a pro něj  Na přání lze také srdce opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.
Šírka 16 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: