Srdíčko

Kód: 789
144 Kč
Skladem

Keramické srdíčko s tupeským motivem červené růže. Roztomilé menší keramické srdíčko s tupeským motivem červené růže se bude krásně vyjímat zejména na bílé zdi. Připevnit jej můžete buď na hřebíček nebo přivázat na stuhu či kousek přírodního provázku a zavěsit do prostoru, například s ním ozdobit okno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roztomilé menší keramické srdíčko s tupeským motivem červené růže se bude krásně vyjímat zejména na bílé zdi. Připevnit jej můžete buď na hřebíček nebo přivázat na stuhu či kousek přírodního provázku a zavěsit do prostoru, například s ním ozdobit okno.

Srdíčko u vás vytvoří příjemnou domácí atmosféru jako u maměnky. Na přání lze také srdíčko opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.
Šírka 7 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZJ Avatar autora | 27.10.2019
Moc hezké.