Miska karbovaná 20 cm

Kód: 834
Akce
Značka: val
670 Kč
Skladem

Karbovaná miska s motivem červené růže. Sluníčková letní miska, která láká dát si něco dobrého jen tak, třeba čerstvě utržené jahody ze zahrádky. Když zavřete oči, rázem se ocitnete u babičky na chalupě a kolem vás je plno dobrot v krásných malovaných miskách jako je tato. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sluníčková letní miska, která láká dát si něco dobrého jen tak, třeba čerstvě utržené jahody ze zahrádky. Když zavřete oči, rázem se ocitnete u babičky na chalupě a kolem vás je plno dobrot v krásných malovaných miskách jako je tato. Je malovaná tradičním motivem červené růže. Prolamovaný okraj je zdobený žlutou konturou. Můžete použít také jen jako dekoraci do vitríny nebo na polici. Hezky se bude vyjímat i na bílé zdi, ale určitě by byla velká škoda misku nepoužívat.

Ruční keramika má svůj příběh, který nikdy neomrzí. Věnujte rodině, přátelům či obchodním partnerům, a rozhodně neuděláte chybu. Kombinujte a objevujte další možnosti tupeské keramiky! Miska skvěle doplní sestavu talíře a hrníčku, nebo si můžete vytvořit sadů tří misek jako v pohádce o medvědech. Na přání lze také misku opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě
Průměr 20 cm.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: