Miska karbovaná modro bílá 20 cm

Kód: 1039
Akce
Značka: val
670 Kč
Skladem

Karbovaná miska malovaná motivem modré růže. Pokud chcete doplnit své nádobí o misku netradičního vzhledu, je tento produkt pro vás přímo stvořený. Tato karbovaná (prolamovaná) miska je malovaná tradičním motivem modré růže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud chcete doplnit své nádobí o misku netradičního vzhledu, je tento produkt pro vás přímo stvořený. Tato karbovaná (prolamovaná) miska je malovaná tradičním motivem modré růže. Prolamovaný okraj je zdobený modrou konturou. V jednoduchosti je krása, nyní stačí jen naplnit misku něčím dobrým, třeba pečenými bramborami, které jste právě vytáhli ze žhavého uhlí. Můžete použít jen jako dekoraci do vitríny, na polici, hezky se bude vyjímat i na bílé zdi.

Ruční keramika má svůj příběh, který nikdy neomrzí. Věnujte rodině, přátelům či obchodním partnerům, a rozhodně neuděláte chybu. Kombinujte a objevujte další možnosti tupeské keramiky! Miska skvěle doplní sestavu talíře a hrníčku, nebo si můžete vytvořit sadů tří misek jako v pohádce o medvědech. Na přání lze také misku opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě
Průměr 20 cm.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: