Miska karbovaná modro bílá 25 cm

Kód: 1040
Akce
Značka: val
900 Kč
Skladem

Karbovaná miska zdobená motivem modré růže. Pokud chcete doplnit své nádobí o misku netradičního vzhledu, je tento produkt pro vás přímo stvořený. Tato karbovaná (prolamovaná) miska je malovaná tradičním motivem modré růže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud chcete doplnit své nádobí o misku netradičního vzhledu, je tento produkt pro vás přímo stvořený. Tato karbovaná (prolamovaná) miska je malovaná tradičním motivem modré růže. Prolamovaný okraj je zdobený modrou konturou. V jednoduchosti je krása, nyní stačí jen naplnit misku něčím dobrým, třeba porcí vydatné slepičí polévky. Můžete použít jen jako dekoraci do vitríny, na polici, hezky se bude vyjímat i na bílé zdi.

Ruční keramika má svůj příběh, který nikdy neomrzí. Věnujte rodině, přátelům či obchodním partnerům, a rozhodně neuděláte chybu. Kombinujte a objevujte další možnosti tupeské keramiky! Miska skvěle doplní sestavu talíře a hrníčku, nebo si můžete vytvořit sadů tří misek jako v pohádce o medvědech. Na přání lze také misku opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě
Průměr 25 cm.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: