Adventní keramický svícen

Kód: 945
919 Kč
Skladem

Chytrý keramický svícen malovaný typickým vzorem pro Tupesy - slováckou modrou růží. Ozdobte si tímto netradičním adventním svícnem váš sváteční stůl a rázem si budete připadat jako na Slováckých Vánocích. Svícen je zdoben tradičním slováckým motivem modré růže a jemnou řežbou. K adventu se skvěle hodí svou jednoduchou, čistou krásou. Uprostřed se nachází rezervoár na vodu, díky které zůstanou zapíchané větvičky chvojí déle čerstvé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ozdobte si tímto netradičním adventním svícnem váš sváteční stůl a rázem si budete připadat jako na Slováckých Vánocích. Svícen je zdoben tradičním slováckým motivem modré růže a jemnou řežbou. K adventu se skvěle hodí svou jednoduchou, čistou krásou. Uprostřed se nachází rezervoár na vodu, díky které zůstanou zapíchané větvičky chvojí déle čerstvé.

Pokud hledáte oblíbený a zároveň originální dárek nejen pod stromeček, jistě tímto výrobkem obdarovaného i sebe potěšíte. Na přání lze také svícen opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.

Průměr svícnu 20 cm
Výška 9 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 4.12.2023
Krásná práce jsem spokojená.
5
EK Avatar autora | 7.12.2020
Objednala jsem si modrý věnec a dostala s barevnou růží.
5
Avatar autora | 22.8.2020
rychlé vyřízení, perfektní zabalení , krásná práce. Veliká spokojenost.
5
AP Avatar autora | 16.3.2020
Pěkná práce. ????Dobře zabalené proti poškození. Rychlé dodání zboží. Všem doporučuji.