Keramický svícen

Kód: 1004
919 Kč
Skladem

Chytrý keramický svícen malovaný habánským vzorem a zdobený jemnou řezbou. Ozdobte si netradičním adventním svícnem váš sváteční stůl a rázem si budete připadat jako na Slováckých Vánocích. Svícen je zdoben tradičním habánským vzorem, který používá zelenou a hnědou barvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ozdobte si netradičním adventním svícnem váš sváteční stůl a rázem si budete připadat jako na Slováckých Vánocích. Svícen je zdoben tradičním habánským vzorem, který používá zelenou a hnědou barvu. Motivem jsou zde slovácké chaloupky a jemnost svícnu dotváří jemná řežba ve tvaru hvězdy a měsíce, což potěší zejména děti. Uprostřed se nachází rezervoár na vodu, díky které zůstanou zapíchané větvičky chvojí déle čerstvé.

Pokud hledáte oblíbený a zároveň originální dárek nejen pod stromeček, jistě tímto výrobkem obdarovaného i sebe potěšíte. Na přání lze také svícen opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.

Průměr svícnu 20 cm
Výška 10 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MZ Avatar autora | 19.12.2022
Jsem nadšená z té nádhery.Děkuji všem šikovným rukám a i vašim nápadům za úžasnou krásu .
5
VS Avatar autora | 11.12.2022
krásný svícen děkujeme