Adventní svícen

Kód: 954
919 Kč
Skladem

Chytrý keramický svícen zdobený tradičním vzorem. Ozdobte si netradičním adventním svícnem váš sváteční stůl a rázem si budete připadat jako na Slováckých Vánocích. Svícen je zdoben tradičním slováckým motivem červené růže a jemnou řežbou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ozdobte si netradičním adventním svícnem váš sváteční stůl a rázem si budete připadat jako na Slováckých Vánocích. Svícen je zdoben tradičním slováckým motivem červené růže a jemnou řežbou. Uprostřed se nachází rezervoár na vodu, díky které zůstanou zapíchané větvičky chvojí déle čerstvé.

Pokud hledáte oblíbený a zároveň originální dárek nejen pod stromeček, jistě tímto výrobkem obdarovaného i sebe potěšíte. Na přání lze také svícen opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.

Průměr svícnu 20 cm
Výška 9 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

 
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 8.11.2022
Spokojená
5
E Avatar autora | 30.12.2021
Nádherný svietnik, ktorý mi už tretí rok robil spoločnosť v prekrásnom čase roka... Srdečná vďaka za krásu od srdca zo Slovenska!
5
HT Avatar autora | 5.12.2021
Perfektni.
5
JB Avatar autora | 28.11.2021
Krásný adventní svícen, jsem velmi spokojená
5
ES Avatar autora | 29.10.2021
Jsem velmi spokojená, nádherná práce.
5
AS Avatar autora | 6.12.2020
Děkuji za krásný výrobek, který poputuje do Francie, aby i tam připomněl šikovnost našich lidí.