Keramický svícen s uchem

Kód: 816
364 Kč
Skladem

Keramický svícen s uchem. Také rádi doma zapalujete svíce? Pak se vám zcela jistě bude hodit tento vkusný svícen s baňatým hrdlem,malovaný slováckým motivem modré růže. Podmiska, jejíž okraj zdobí vlnka s modrou konturou, zachytí veškerý kapající vosk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Také rádi doma zapalujete svíce? Pak se vám zcela jistě bude hodit tento vkusný svícen s baňatým hrdlem,malovaný slováckým motivem modré růže. Podmiska, jejíž okraj zdobí vlnka s modrou konturou, zachytí veškerý kapající vosk. Praktické ucho slouží k jednoduchému přemístění. Nejvíce mu bude slušet modrá nebo bílá svíce, můžete doma dělat očistné rituály, zapálit svíčku za zemřelé nebo jen tak pro hezkou atmosféru.

Podarujte své přátele i rodinu tímto neobyčejným a přitom velmi praktickým kouskem keramiky s duší, kterou mu vdechli slováčtí mistři hrnčíři. Zcela jistě si získáte jejich srdce i uznání. Na přání lze také svícen opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Výška 10 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DG Avatar autora | 14.2.2021
Se svícnem jsem velice spokojená, už jsem nalákala i kamarádky. Vaše keramika se mi líbí a ráda bych našla nějaký katalog výrobků, což se mi ještě nepodařilo. Dávám 5 hvězdiček ! Grunertová