Tradiční keramický svícen s uchem

Kód: 819
364 Kč
Skladem

Keramický svícen s motivem červené růže. Také rádi doma zapalujete svíce? Pak se vám zcela jistě bude hodit tento vkusný svícen s rovným hrdlem, malovaný slováckým motivem červené růže. Podmiska, jejíž okraj zdobí vlnka se žlutou konturou, zachytí veškerý kapající vosk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Také rádi doma zapalujete svíce? Pak se vám zcela jistě bude hodit tento vkusný svícen s rovným hrdlem, malovaný slováckým motivem červené růže. Podmiska, jejíž okraj zdobí vlnka se žlutou konturou, zachytí veškerý kapající vosk. Praktické ucho slouží k jednoduchému přemístění. Nebojte se použít barevné svíčky, svícen přímo hoří nedočkavostí aby rozzářil váš letní večer na terase u sklenky dobrého vínka.

Podarujte své přátele i rodinu tímto neobyčejným a přitom velmi praktickým kouskem keramiky s duší, kterou mu vdechli slováčtí mistři hrnčíři. Zcela jistě si získáte jejich srdce i uznání. Na přání lze také svícen opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Výška 10 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 30.1.2023
hezké zboží